Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 10.11.2017

В Україні запрацював великий завод із переробки сої

Завод із переробки сої компанії “Вікторія К” розпочав свою роботу 10 жовтня.

Агрокомпанія “Вікторія К” ввела в експлуатацію завод із переробки соєвих бобів. Про це повідомив заступник генерального директора компанії “Віктор і К” Максим Король.

Завод працює на території Світловодського ОЕЗ у Кіровоградській області.

“Проектна потужність заводу складає 600 тонн сої на добу. Продукція, планована до випуску, – олія соєва гідратована, олія соєва дезодорована нефасована і фасоване в ПЕТ тару, шрот соєвий (гранульований і не гранульований), а також оболонка соєва гранульована”, – уточнив він.

Нагадаємо, що влітку 2016 року компанія заявила про початок будівництва переробного підприємства.

Варто зазначити, що переробка сої – один із перспективних напрямків АПК і багато компаній інвестують в будівництво заводів із виробництва соєвої олії і шроту.

Лише за І півріччя 2017 року три компанії заявили про намір інвестувати в будівництво нових потужностей.

Зокрема, компанія AdamPolSoja розпочала будувати завод у Хмельницькій області. У тому ж регіоні почалося будівництво ще одного заводу, як заявляють інвестори, компанія ТОВ “Елеватор СТРОЙ Інвест” – це буде найбільше переробне підприємство в Європі. Інвестиції складуть 1,5 млрд грн.

Компанія “Дельта Вілмар СНД”, великий виробник соняшникової олії, також заявила про намір побудувати завод із переробки сої. Обсяг інвестицій в проект складе 150 млн USD.

У березні 2016 року корпорація “Агропродсервіс” заявила про свій намір побудувати цех з переробки сої потужністю 40 тис. тонн. Цех вироблятиме макуху і нерафіновану олію. Зараз потужності з виробництва соєвої макухи складають 1,4 тис. тонн на місяць.

Промислова група “ВіОйл” (ViOil) розглядає можливість будівництва на території Чернівецького олієжирового комбінату нового заводу з переробки сої та ріпаку потужністю 1,1 тис. тонн і 1,5 тис. тонн на добу відповідно.

Джерело: Дело