Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 13.10.2014

Ціни на аміачну селітру виросли – ДП «Держзовнішінформ»

«Черги на заводах збільшилися внаслідок збільшення попиту, що призвело до підвищення цін на аміачну селітру у заводів і трейдерів. На поточному тижні пропозиції досягають 4820-4880 грн/т, СРТ станція замовника при поставках залізничним транспортом. Враховуючи простій Сєверодонецького «Азоту» і «Стиролу», відсутність альтернативи вітчизняному продукту і високий попит, можна очікувати на подальше подорожчання товару» – додав експерт. За його словами, тижнем раніше ціна пропозиції була дещо нижчою – на рівні 4670-4780 грн/т, СРТ станція замовника при поставках залізничним транспортом.

Постанова Кабінету Міністрів України «Про використання природного газу підприємствами – виробниками мінеральних добрив» викликало зростання попиту на міндобрива. Активізувалися торговельні компанії і великі агрохолдинги, які різко збільшили закупівлі азотних добрив, побоюючись виникнення дефіциту у весняний сезон внесення, що викликало подорожчання товарів азотної групи.

«Аміачна селітра подорожчала в черговий раз. На ринку представлений тільки вітчизняний продукт, який виробляється на Черкаському «Азоті» і «Рівнеазоті».
            Імпортні поставки нітрату амонію поки що невигідні через діючих антидемпінгових мит при ввезенні з Росії та високих транспортних витрат середньоазіатського товару. Тому, в разі виникнення проблем з виробництвом в Україні, на ринку може виникнути дефіцит самого популярного добрива в весняний сезон внесення серед аграріїв», – прокоментував ситуацію Костянтин Кінжалов.