ДП "Держзовнішінформ" запрошує на Форум «Митна система України. Виклики та рішення»

22 грудня 2015 року в конференц-залі «Колізей» ТПП України за адресою вул. В.Житомирська, 33 відбудеться II щорічний Форум «Митна система України. Виклики та рішення», організатором якого є ДП «Держзовнішінформ».  Підтримку заходу надають Державна фіскальна служба України. Генеральний спонсор -- багатопрофільна українська консалтингова фірма WTS Consulting.

В фокусі Форуму будуть розглянуті проблемні питання визначення  митної вартості, нетарифного регулювання, особливості застосування єдиних орієнтовних показників митної вартості імпортованих в Україну товарів та реформування митної системи в цілому. Учасники Форуму ознайомляться з практичними аспектами  митного оформлення  та декларування товарів: оптимізацією часу процедури митного оформлення для суб’єктів ЗЕД, переміщення товарів у зону АТО, отримання статусу та алгоритм функціонування «Уповноваженого економічного оператора».

Організатори приділять значну увагу правовому регулюванню взаємовідносин митних органів та суб’єктів ЗЕД, а саме питанням повернення переплати після скасування рішень про визначення митної вартості в судовому порядку, практиці досудового вирішення проблем між митними органами та бізнесом.

Серед доповідачів заходу: керівники Державної Фіскальної служби України, Юлія Марушевська,  начальник Одеської митниці ДФС України, Андрій Очерет , начальник відділу декларування товарів Управління декларування та митних режимів ДФС України, Віктор Демченко, начальник управління митно-тарифного регулювання ДФС України, Ольга Кіркевич, заступник начальника управління митної вартості  - начальник відділу забезпечення ціновою інформацією ДФС України, Пол Річардс, старший радник компанії Crown Agents, Іван Шинкаренко, партнер WTS Консалтинг, Юрій Лазоренко, директор ДП «Держзовнішінформ» Валентин Завгороднєв,  радник ДЗІ.

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі Форуму «Митна система України. Виклики та рішення» та приєднатися до обговорення проблемних питань у роботі Службі та шляхів їх вирішення. Крім того, учасники Форуму отримають можливість індивідуальних консультацій з боку представників центрального митного органу.

Генеральний новинний партнер - Інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна";

- Генеральний медіа-партнер - Ділова газета БІЗНЕС "Бухгалтерія";

- Офіційний друкований партнер - Ділова газета "Україна Бізнес Ревю";

- Діловий медіа-партнер - газета «Бізнес»;

- Інформаційно-правовий партнер «ЛІГА: ЗАКОН»;

- Офіційні інформаційні партнери: Діловий інформаційно-новинний портал "Дело.ua", Інформаційний портал "DSNEWS.UA", Діловий тижневик "Деловая Столица" і Інформаційне агентство "Українські Новини", журнал «Митний брокер».

18 Грудня 2015


14.12.2015р. Лазоренка Юрія Тимофійовича Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України призначено на посаду директора державного підприємства «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» - як такого, що пройшов конкурсний відбір на цю посаду, на термін та на умовах, визначених контрактом.
14 Грудня 2015
 

15 грудня, у вівторок, о 14.30 в прес-центрі інформаційного агентства "Українські Новини" відбудеться прес-конференція ДП "Держзовнішінформ" та Асоціації з енергозбереження та енергоефективності на тему: "Стратегічні сировинні ресурси для розвитку України до 2020 року».
07 Грудня 2015
 

ДП «Держзовнішінформ» продовжує серію безкоштовних освітніх семінарів з підвищення експортної обізнаності малого та середнього бізнесу. 18 листопада 2015 був проведений практичний семінар «Готовність до експорту: маркетинг продукції на європейських та міжнародних ринках - дослідження, оцінка конкурентної пропозиції, планування діяльності, складання експортного плану».
24 Листопада 2015
 

Машинобудівні підприємства України спроможні виробляти продукцію з високою додатковою вартістю та успішно працювати на технологічні ланцюжки потужних транснаціональних корпорацій.
16 Листопада 2015
 

Держзовнішінформ ініціює об’єднання зусиль профільних державних відомств, національних експортерів та зарубіжних колег для проведення Українсько-Канадського форуму про перспективи зони вільної торгівлі між нашими країнами. Цю пропозицію Юрій Лазоренко, в.о. директора ДЗІ, озвучив на конференції "Україна-Канада – погляд у майбутнє: зона вільної торгівлі", яка відбулась 26 жовтня 2015 року.
27 Жовтня 2015
 

Держава готова надати реальну підтримку українським експортерам. Про це йшлося 20 і 21 жовтня 2 015 в Одесі на II Міжнародному економічному форумі «Україна і світ. Новий діалог», організованому ДП «Держзовнішінформ» та рекламно-інформаційне агентство «МедиаКомпас Україна».
23 Жовтня 2015
 

ДП «Держзовнішінформ» приєднався до роботи Українського клубу аграрного бізнесу» (УКАБ) в якості члена цього об’єднання. Головним завданням своєї роботи в організації підприємство вбачає у експертній та інформаційній підтримці аграрієв-експортерів.
16 Жовтня 2015
 

9 жовтня 2015 року в конференц-залі «Колізей» ТПП України пройшов Форум «Імпорт послуг та об’єктів інтелектуальної власності: ціни, валютне регулювання, податки».
15 Жовтня 2015
 

8 жовтня під патронатом ICC Ukraine та ДП «Держзовнішінформ», за підтримки Мінагрополітики, Мінекономрозвитку і МЗС України відбувся Міжнародний економічний та інвестиційний форум «Україна - Близький Схід і Африка: ключові напрями економічного співробітництва»
13 Жовтня 2015
 

Керівництво ДП «Держзовнішінформ» організувало для співробітників підприємства семінар на тему нових правил трансфертного ціноутворення.
07 Жовтня 2015