Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-планування

Замовити

Замовити

ДП «Держзовнішінформ» професійно займається розробкою бізнес-планів за міжнародними стандартами (UNIDO, EBRD, TACIS), техніко-економічних обґрунтувань і фінансових моделей розвитку. Це дозволить інвесторам оцінити ризики та прийняти виважене рішення щодо капіталовкладень.

Бізнес-план – це документ, в якому описані всі деталі майбутнього інвестиційного проекту, аналіз можливих ризиків і проблем, а також шляхи їх вирішення.

Відповіді на основні запитання інвестора: «Чи доцільно інвестувати кошти в даний проект?». Для підприємства бізнес-план повинен відповідати на питання: «Що потрібно робити?», «Для кого робити?» і «Яким чином робити?» надає саме бізнес-план.

Отримайте безкоштовну консультацію за телефоном 044 390 50 72.

Також можете надіслати запит на пошту dzi@dzi.gov.ua

Складання бізнес-плану – це відповідальна справа, яку доцільно довірити професіоналам. Плюси від професійно розробленого інвестиційного документу з лишком окуплять час і кошти, витрачені на його розробку.

Орієнтовна структура бізнес-плану за міжнародними стандартом UNIDO України

  1. Опис компанії та галузі (загальні відомості, організаційно-правова форма господарювання, система оподаткування, фінансово-економічні показники, характеристика галузі).
  2. Опис товару або послуги (характеристика, ліцензування тощо).
  3. Маркетинговий аналіз (характеристика і обсяги ринку, рівень конкуренції, основні споживачі, маркетингова стратегія).
  4. План виробництва (технології та сировина, витрати на оплату праці, об’єми виробництва, постійні та змінні витрати).
  5. Організаційний план (опис і схема організаційної структури, правове забезпечення, механізм мотивації).
  6. Фінансовий план (інвестиційні, поточні витрати, виручка, операційний прибуток (EBIT), амортизація, EBITDA, податки, прибуток, грошовий потік, прогнозний баланс).
  7. Аналіз ефективності та інвестиційної привабливості (загальна рентабельність (Gross profit Margin), рентабельність продаж (RoS), рентабельність інвестицій (RoI), рентабельність власного капіталу (RoE), чиста поточна вартість (NPV), дисконтний період окупності).
  8. Сценарії розвитку проекту, аналіз ризиків, SWOT- аналіз, PESTEL- аналіз.

 

Вас також може зацікавити:

Маркетингові та кабінетні дослідження

Аналіз ринків товарів і послуг

Нам довіряють