Бізнес-планування

Замовити

Замовити

ДП «Держзовнішінформ» професійно займається розробкою бізнес-планів за міжнародними стандартами (UNIDO, EBRD, TACIS), техніко-економічних обґрунтувань і фінансових моделей розвитку. Це дозволить інвесторам оцінити ризики та прийняти виважене рішення щодо капіталовкладень.

Бізнес-план – це перший і один із найважливіших кроків на шляху створення або розширення бізнесу. Якщо у вас виникла бізнес-ідея, то найперше, що потрібно зробити – це викласти свою ідею на папері. Коли автор бізнес-ідеї починає розмірковувати над тим, як реалізувати свою ідею, то одразу виникає багато запитань, які потрібно зважити і оцінити.

Бізнес-план – це документ, в якому описані всі деталі майбутнього інвестиційного проекту, аналіз можливих ризиків і проблем, а також шляхи їх вирішення. Фактично бізнес-план повинен дати відповідь на основне запитання інвестора: «Чи доцільно інвестувати кошти в даний проект?». Для підприємства бізнес-план повинен відповідати на питання: «Що потрібно робити?», «Для кого робити?» і «Яким чином робити?».

Складання бізнес-плану – це відповідальна справа, яку доцільно довірити професіоналам. Плюси від професійно розробленого інвестиційного документу з лишком окуплять час і кошти, витрачені на його розробку.

Замовити бізнес-план можна також за телефоном +38 (044) 390-50-74 або надіславши запит на адресу dzi@dzi.gov.ua.

Орієнтовна структура бізнес-плану за міжнародними стандартом UNIDO України

  1. Опис компанії та галузі (загальні відомості, організаційно-правова форма господарювання, система оподаткування, фінансово-економічні показники, характеристика галузі).
  2. Опис товару або послуги (характеристика, ліцензування тощо).
  3. Маркетинговий аналіз (характеристика і обсяги ринку, рівень конкуренції, основні споживачі, маркетингова стратегія).
  4. План виробництва (технології та сировина, витрати на оплату праці, об’єми виробництва, постійні та змінні витрати).
  5. Організаційний план (опис і схема організаційної структури, правове забезпечення, механізм мотивації).
  6. Фінансовий план (інвестиційні, поточні витрати, виручка, операційний прибуток (EBIT), амортизація, EBITDA, податки, прибуток, грошовий потік, прогнозний баланс).
  7. Аналіз ефективності та інвестиційної привабливості (загальна рентабельність (Gross profit Margin), рентабельність продаж (RoS), рентабельність інвестицій (RoI), рентабельність власного капіталу (RoE), чиста поточна вартість (NPV), дисконтний період окупності).
  8. Сценарії розвитку проекту, аналіз ризиків, SWOT- аналіз, PESTEL- аналіз.

 

Нам довіряють