Великі ідеї для вашого бізнесу
15, Zahorodnia street
Kyiv, Ukraine, 03150
+380 44 390-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Business planning

Order

Order

(Укр) ДП «Держзовнішінформ» професійно займається розробкою бізнес-планів за міжнародними стандартами (UNIDO, EBRD, TACIS), техніко-економічних обґрунтувань і фінансових моделей розвитку. Це дозволить інвесторам оцінити ризики та прийняти виважене рішення щодо капіталовкладень.

Бізнес-план – це документ, в якому описані всі деталі майбутнього інвестиційного проекту, аналіз можливих ризиків і проблем, а також шляхи їх вирішення.

Відповіді на основні запитання інвестора: «Чи доцільно інвестувати кошти в даний проект?». Для підприємства бізнес-план повинен відповідати на питання: «Що потрібно робити?», «Для кого робити?» і «Яким чином робити?» надає саме бізнес-план.

Отримайте безкоштовну консультацію за телефоном 044 390 50 72.

Також можете надіслати запит на пошту dzi@dzi.gov.ua

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.