Експертиза цінових умов для підготовки цінової довідки на товар

Для отримання цінової довідки на товари, необхідно подати до ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ» оригінал заявки та копії наступних документів:

  1. Заявку на фірмовому бланку на проведення цінової експертизи із зазначенням короткої назви товарів, коду УКТ ЗЕД, інших пояснень при необхідності та зобов’язання оплати наданих послуг;
  2. Пояснення із зазначенням подальшого призначення цінової довідки (подання в тендерні комітети, державні фін. установи та контролюючі органи тощо);
  3. Технічні документи, каталоги, опис товарів тощо;
  4. Інформаційні матеріали фірм-виробників;
  5. Сертифікат походження, якості тощо ;
  6. Інші матеріали, які замовник вважає потрібними для підготовки цінової довідки.

У разі необхідності виконавець має право запросити у замовника додаткові інформаційні матеріали.

На вимогу Підприємства можуть бути витребувані копії документів завірені Замовником або в оригіналі.

Документи викладені англійською або російською мовами – перекладу не потребують. В іншому випадку, на вимогу Підприємства, документи повинні бути перекладені на українську.

Замовник відповідає за достовірність наданих документів (копій) та інформаційних матеріалів.

Строк проведення експертизи до 7 робочих днів у випадку, коли у експертів не виникає додаткових питань. В іншому випадку, та у випадку не достатності інформації строк виконання може бути подовжений за згодою сторін.

Крім того, передбачений терміновий строк проведення експертизи за подвоєними тарифами у випадках, коли у експертів є достатньо інформації для оперативного проведення експертизи.

Для прискорення подання заявки та інших документів, можливе їх відправлення на електронну адресу dzi@dzi.gov.ua або факсом +38 (044) 528-91-56 з подальшим обов`язковим направленням на поштову адресу ДП “Держзовнішінформ” оригіналу заявки.

Увага, обмеження на розмір одного листа  електронної пошти з додатком – 7 мегабайт.