Цінова довідка на товар

від 1000 грн
Замовити

Цінова довідка на товар містить інформацію щодо можливого рівня цін на товари на конкретному ринку з врахуванням умов поставки.

Цінова довідка отримується для цілей закупівель та тендерних процедур, планово-економічної діяльності, надання до контролюючих органів або для використання при господарських суперечках.

При проведенні експертизи використовується інформація провідних українських та світових інформаційних агенцій, бірж, власні цінові моніторинги та напрацювання.

Для отримання цінової довідки на товари, необхідно надати до ДП «Держзовнішінформ» оригінал заявки та копії таких документів:

  1. Заявку на фірмовому бланку на проведення цінової експертизи із зазначенням короткої назви товарів, коду УКТ ЗЕД, інших пояснень за необхідності і зобов’язання оплати наданих послуг;
  2. Пояснення із зазначенням подальшого призначення цінової довідки (подання до тендерних комітетів, державних фін.установ або контролюючих органів і т.п.);
  3. Технічні документи, каталоги, опис товарів і т.п.;
  4. Інформаційні матеріали фірм-виробників;
  5. Сертифікат походження, якості та т.п.;
  6. Інші матеріали, які замовник вважає потрібними для підготовки цінової довідки.

У разі необхідності виконавець має право запросити у замовника додаткові інформаційні матеріали.

На вимогу Підприємства можуть бути витребувані копії документів завірені Замовником або в оригіналі.

Документи викладені англійською або російською мовами – перекладу не потребують. В іншому випадку, на вимогу Підприємства, документи повинні бути перекладені на українську.

Замовник відповідає за достовірність наданих документів (копій) та інформаційних матеріалів.
Строк проведення експертизи до 7 робочих днів у випадку, коли у експертів не виникає додаткових питань. В іншому випадку, та у випадку не достатності інформації строк виконання може бути подовжений за згодою сторін.

Крім того, передбачений терміновий строк проведення експертизи за подвоєними тарифами у випадках, коли у експертів є достатньо інформації для оперативного проведення експертизи.

Для прискорення подання заявки та інших документів, можливе їх відправлення на електронну адресу dzi@dzi.gov.ua або факсом +38 (044) 528-91-56 з подальшим обов`язковим направленням на поштову адресу ДП “Держзовнішінформ” оригіналу заявки.

Увага, обмеження на розмір одного листа  електронної пошти з додатком – 7 мегабайт.

Поставити запитання