Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Перевірка тендерної пропозиції

від 25000 грн
Замовити

Замовити

Довідка щодо відповідності поданої тендерної пропозиції вимогам тендерної документації, зазначеним у період оголошення Закупівлі містить висновок про відповідність чи невідповідність поданої тендерної пропозиції умовам Закупівлі та перелік інформації щодо виявлених невідповідностей в поданій тендерній пропозиції вимогам тендерної документації, зазначеним у період оголошення Закупівлі.

Довідка може замовлятися як при розгляді пропозиції учасника з найменшою ціною при визначенні Переможця так і при розгляді поданих тендерних пропозицій для допущення Учасника до аукціону; для надання до контролюючих органів або для використання при господарських суперечках.

Для отримання довідки, необхідно надати до ДП «Держзовнішінформ» оригінал заявки та копії таких документів:

  1. Заявку на фірмовому бланку на надання довідки про відповідність поданої тендерної пропозиції вимогам опублікованої тендерної документації на Закупівлю, інших пояснень за необхідності і зобов’язання оплати наданих послуг;
  2. Копію тендерної пропозиції
  3. Копію тендерної документації, яка була опублікована та на яку у період Закупівлі була отримана відповідна тендерна пропозиція.

Документи викладені англійською або російською мовами – перекладу не потребують. В іншому випадку, на вимогу Підприємства, документи повинні бути перекладені на українську.

Замовник відповідає за достовірність наданих документів (копій) та інформаційних матеріалів.
Строк проведення експертизи до 7 робочих днів у випадку, коли у експертів не виникає додаткових питань. В іншому випадку, та у випадку не достатності інформації строк виконання може бути подовжений за згодою сторін.

Крім того, передбачений терміновий строк проведення експертизи за подвоєними тарифами у випадках, коли у експертів є достатньо інформації для оперативного проведення експертизи.

Для прискорення подання заявки та інших документів, можливе їх відправлення на електронну адресу dzi@dzi.gov.ua з подальшим обов`язковим направленням на поштову адресу ДП “Держзовнішінформ” оригіналу заявки.

Увага, обмеження на розмір одного листа  електронної пошти з додатком – 7 мегабайт.

Вартість довідки формується за погодженням сторін та становить від 25 тис грн. плюс ПДВ