ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 10.12.2019

Врожайність рису на Херсонщині зросла на 0,2 т з гектару

У Херсонській області врожайність рису зросла в середньому на 0,2 т з га, перевищивши 6,2 т з га.

За даними департаменту АПР Херсонської ОДА, валовий збір культури знизився з 47 до 36 тис. т, передає Голос України

«Недобір колосальний: понад 11 тис. т. Втім, пояснити тенденцію легко: адже порівняно з минулим роком площі під цією культурою в південних степах скоротилися, і досить помітно: з 7,7 до 5,8 тис. га», – розповідає директор департаменту АПР Олександр Паливода.

За його словами, галузь рисівництва стала менш прибутковою. Адже через гарний врожай рису в Азії його оптові ціни на світовому ринку впали, що у свою чергу вплинуло на вартість вітчизняного рису.

«На початку «білих жнив» за кілограм рису-сирцю давали не більше 13 грн, хоча рисова крупа в торговельній мережі як коштувала 22-23 грн за кг, так і коштує. Потім ціна трохи зросла, проте фінансові втрати виробники вже отримали. На додачу, збільшилися й витрати аграріїв: рис – культура вологолюбна, а меліоратори підняли майже на третину тариф за транспортування води на плантації. От сільгосппідприємства та фермерські господарства й скоротили площі під рис, посіявши навзамін кукурудзу чи соняшник», – зауважив посадовець.