ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 27.03.2020

Китай нарощує імпорт українського соняшникового шроту

Китайська Народна Республіка збільшує обсяги закупівлі соняшникового шроту з України. Так, Посольство України в Китайській Народній Республіці було поінформоване, що до Переліку ухвалених підприємств для експорту соняшникового шроту до КНР внесено чотири нові українські підприємства. Повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби. Пише Agronews.

У повідомленні йдеться, що додані до списку підприємства можуть розпочати експорт своєї продукції з України до КНР.

Детальніше ознайомитися з оновленим переліком підприємств можна на офіційному сайті Держпродспоживслужби у розділі «Поточний стан доступу на ринки».

На поточний момент КНР імпортує з України буряковий жом, молоко та молочні продукти, кукурудзу, заморожену яловичину, сою та ячмінь. В Експортній стратегії України на 2017–2021 роки, Китай визначений ринком у фокусі.

Наразі між Україною та Китаєм вже підписано 5 міждержавних протоколів, які регулюють вимоги щодо експорту сільгоспкультур з України — кукурудзи, ячменю, сої, соняшникового шроту та бурякового жому.

“Однак, необхідно працювати над розширенням переліку сільськогосподарської продукції. Особливо таких як горох, пшениця, сорго зернове та ріпак”, – вважає Ірина Душник, виконавчий директор Комітету олійних та зернових культур Європейської Бізнес Асоціації.