ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 12.01.2021

Уряд передав державну установу «Інститут охорони ґрунтів України» до сфери управління Держгеокадастру

До прийняття Урядом цього рішення зазначена держустанова була підпорядкована Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Водночас на сьогодні відповідно до Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 р. № 15, Держгеокадастр реалізує державну політику, зокрема, у сфері державного нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі в частині дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості ґрунтів. Тому рішення Кабінету Міністрів України про передачу державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» до сфери управління Держгеокадастру забезпечить ефективне виконання Держгеокадастром своїх повноважень.

Інститут охорони ґрунтів України – це унікальна установа, яка володіє даними про стан ґрунтів України. Наразі вже проведена паспортизація 19,8 млн га земель сільськогосподарського призначення. У перспективі паспорти матимуть всі земельні ділянки в Україні.

«Таке рішення Уряду дозволить більш якісно здійснювати нагляд за станом родючості ґрунтів у нашій державі, а головне, – зробити унікальні дані, якими володіє Інститут охорони ґрунтів України, повністю публічними та відкритими», – зазначив в. о. Голови Держгеокадастру Олексій Пінчук.

Дані про стан ґрунтів вноситимуться до бази Державного земельного кадастру, яка буде оприлюднена з просторовою прив’язкою до об’єкта. Її перенесення на публічну кадастрову карту дасть змогу всій країні побачити зміни показників родючості ґрунтів та реальний стан земель у нашій країні.

«Для держави це рішення дозволить більш ефективно здійснювати контроль за охороною земель. Адже відкритість – найбільш дієвий інструмент проти корупції та безвідповідального використання земель. Вітаю Держгеокадастр із цим важливим етапом в роботі», – наголосив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

Джерело: Урядовий портал.