ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 20.09.2021

Туреччина в січні-липні збільшила імпорт залізної руди з України в 4 рази

Україна за 7 місяців експортувала до Туреччини 728,3 тис. тонн сировини

Металургійні підприємства Туреччини в січні-липні збільшили імпорт руди з України в 4 рази порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 728,3 тис. тонн.

Про це повідомив Steel Orbis з посиланням на дані Турецького статистичного інституту (TUIK).

У липні Туреччина імпортувала з України 156,3 тис. тонн руди, це на 57,9% більше порівняно з липнем 2020 року.

Загалом турецькі металурги за січень-липень імпортували 6,48 млн тонн залізної руди, що на 12,6% більше в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше.

Основним постачальником сировини до Туреччини за 8 місяців стала Бразилія. Турецькі металурги наростили імпорт бразильської сировини на 0,6% порівняно з аналогічним періодом роком раніше – до 3,2 млн тонн.

Бразилія займає 49% в загальному обсязі імпорту сировини в Туреччину. На другому місці Швеція – 17%. Україна на четвертому місці – 11%.

Туреччина – сьомий за обсягами виробник сталі в світі. За даними Асоціації виробників сталі Туреччини, країна у 2020 році збільшила випуск сталі на 6% порівняно з попереднім роком – до 35,8 млн тонн.

 

gmk.center