ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 25.10.2021

Нафта дорожчає через підвищений попит

Ціни на нафту підвищилися в понеділок, 25 жовтня, через обмежену пропозицію та високий попит на паливо в США та інших країнах світу.

Як передає Укрінформ, про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість грудневих ф’ючерсів на Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $86,25 за барель, що на $0,72 (0,84%) вище за ціну на час закриття попередньої сесії.

Ціна ф’ючерсів на WTI на грудень на електронних торгах нью-йоркської товарної біржі NYMEX виросла на $ 0,79 (0,94%) – до $ 84,55 за барель. Попередні торги за еталонами завершилися на рівні $85,53 та $83,76 відповідно.

Минулого тижня Brent подорожчала на 0,9%. WTI завершила приростом дев’ятий тиждень поспіль, додавши 2,6%.

Після більш ніж річного падіння попиту на паливо споживання бензину та дистилятів повернулося в Сполучених Штатах до середніх 5-річних показників.

Тим часом, енергетичні компанії США минулого тижня вперше за сім тижнів скоротили кількість нафтогазових бурових установок, незважаючи на зростання цін на нафту, повідомила в п’ятничному звіті нафтосервісна компанія Baker Hughes.

Фінансові менеджери збільшили свої чисті довгі позиції за ф’ючерсами та опціонами на нафту в США за тиждень, що завершився 19 жовтня, заявила в п’ятницю Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами США (CFTC). Це підкреслило сильні настрої на нафтовому ринку.

Ціни на нафту також були підтримані побоюваннями з приводу нестачі вугілля та газу в Китаї, Індії та Європі, що спровокувало перехід на дизельне паливо та мазут для вироблення електроенергії.

Аналітики, проте, попереджають, що найближчими тижнями можуть бути деякі коригування, оскільки різке зростання цін на нафту призвело до зростаючого почуття обережності.

 

www.ukrinform.ua