ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 27.01.2023

В Україні намолочено 25,2 млн тонн кукурудзи

Сьогодні ніхто з дистриб’юторів не робить складських запасів добрив, бо це заморожування обігових коштів, військові ризики. Тому левова частка добрив зараз продається «з коліс».

Про це розповів директор з розвитку регіональної мережі LNZ Group Дмитро Соломонюк у матеріалі «Чому аграріям варто вже зараз купувати добрива та що буде з ринком дистрибуції в Україні» на Latifundist.com.

З іншого боку, за його словами, імпорт добрив мізерний і на початок сезону добрива будуть у дефіциті, до того ж є ризик несвоєчасної поставки.

Тож Дмитро Соломонюк вважає, якщо в аграрія є кошти, добрива варто купувати зараз.

Як зазначається у матеріалі, цей сезон аграрії пережили на запасах минулого року, тому наслідки війни в економічному плані відчувають вже в новому році.

«Щодо добрив, ринок пішов в піке. Клієнти не хотіли купувати добрива, які до того ж виросли в ціні. Аграрії розмірковували, що в ґрунті ще є певний запас добрив з минулих років, тому повинно вистачити. Але у 2023 році без добрив буде складно отримати бажані врожаї», — пояснив ситуація Дмитро Соломонюк.

Нагадаємо, аналітики агентства Fitch прогнозують, що цього року світові ціни на більшість мінеральних добрив будуть падати. Зокрема, вартість карбаміду очікується нижчою, ніж раніше.

 

kurkul.com