ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 31.07.2023

Нафта дешевшає після зростання за підсумками п’ятого тижня поспіль

Ціни на нафту еталонних марок опускаються в понеділок після того, як вони завершили «у плюсі» п’ятий тиждень поспіль і досягли максимальних позначок із середини квітня.

Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на вересень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) за даними на 8:16 за київським часом знижується на $0,36 (на 0,45%) і становить $80,22 за барель. За підсумками попередньої сесії вони зросли на $0,49 – до $80,58 за барель.

Котирування вересневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures становлять $84,4 за барель, що на $0,59 (на 0,7%) нижче за ціну на закриття минулої сесії. У п’ятницю ці контракти здорожчали на $0,75 (на 0,9%) – до $84,99 за барель.

За минулий тиждень котирування Brent збільшились на 4,8%, WTI – на 4,6%, повідомляє MarketWatch.

З початку липня ціна на Brent підскочила на 12%, на WTI – на 14%, що є найкращим місячним приростом із січня 2022 року, на тлі скорочень видобутку Саудівською Аравією й росією, зазначає Trading Economics.

Аналітики ANZ Bank вважають, що сильні макроекономічні дані, зокрема зростання ВВП США, підтримають зростання цін на нафту найближчим часом.

 

enkorr.ua