ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 22.08.2023

Brent торгується біля $84,3 за барель

Котирування нафти трохи опускаються вранці у вівторок після зниження напередодні.

На 8:00 за київським часом жовтневі ф’ючерси на Brent дешевшали на лондонській біржі ICE Futures на 12 центів (0,14%), до $84,34 за барель. У понеділок Brent здешевшала на $0,34 (0,4%) – до $84,46 за барель.

Вересневі ф’ючерси на WTI на цю мить дешевшали на Нью-Йоркській товарній біржі на 2 центи (0,02%), до $80,7 за барель. За підсумками минулої сесії контракт здешевшав на $0,53 (0,7%) – до $80,72 за барель.

Негативними чинниками для ринку останніми днями є побоювання з приводу повільного зростання китайської економіки й зміцнення курсу долара на очікуваннях нових підвищень ставки Федрезерву.

«Загалом попит і ціни на нафту стримуються за рахунок уповільнення зростання світової економіки й глобальної рецесії в обробному секторі», – зазначив президент Prestige Economics Джейсон Шенкер.

Прогнози ОПЕК, як і раніше, передбачають зростання попиту на нафту у світі більш ніж на 2% у 2023-му й у 2024 роках, зазначив Шенкер. Крім того, дані Міненерго США вказують на зниження запасів сировини у річному вираженні.

 

enkorr.ua