ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 07.02.2024

Бюджетні дотації на утримання ВРХ будуть відновлені цього року

Цього року аграрії, в тому числі з деокупованих областей, можуть знову скористатись державними програмами підтримки. Зокрема, будуть відновлені бюджетні дотації на утримання великої рогатої худоби, кіз та овець. Про це повідомив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час виступу на засіданні “Аграрний сектор в умовах війни: державна підтримка. Доступні програми. Мобілізація”.

За словами першого заступника Міністра, аграрії з деокупованих територій, які обробляють до 120 га, зможуть отримати за один гектар 8 тисяч гривень допомоги, яку не треба буде повертати. Аграрії з неокупованих областей – 4 тисячі грн. Також бюджетні дотації передбачені для фермерів, які утримують корів, кіз та овець. Для аграріїв, які мають від 3 до 100 корів, передбачено 7 тисяч гривень на одну голову, а тим, хто вирощує до 500 голів кіз та овець, – 2 тисячі на одну особину.

“Продовжиться реформа меліорації. В Держбюджеті на цей рік закладено 200 млн гривень на компенсацію агропідприємцям закупівлі обладнання для зрошення. Це дощувальні машини, прокладка труб, підведення води, закладка капельного зрошення”, – зазначив Тарас Висоцький.

Перший заступник Міністра відзначив, що в 2024 році запрацював Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві. У підприємців, які обробляють до 500 га, з’явилася можливість отримати гарантію на кредит.

Крім того, за його словами, наразі продовжено основні програми для підтримки малих та середніх підприємців – “Доступні кредити 5-7-9” та гранти на розвиток садів і теплиць. Він нагадав, що максимальна сума гранту на теплиці – 7 млн гривень, на сади – 10 млн гривень.