ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 13.08.2018

Енергоатом у І півріччі виробив на 1,4% електроенергії більше плану

НАЕК «Енергоатом» додатково отримала товарної продукції на 382,6 мільйона гривень у першому півріччі 2018 року за рахунок понадпланового виробництва та зниження витрат електроенергії на власні потреби.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу Енергоатома.

«Найкращі показники виконання плану досягнуті на РАЕС – 102,1% та ЮУАЕС – 102%. Дуже добрі показники продемонстрував у першому півріччі «Атомремонтсервіс», який виконав план на 126%. За рахунок понадпланового виробництва та зниження витрат електроенергії на власні потреби за I півріччя 2018 року компанією додатково отримано 382,6 млн грн товарної продукції. Частка Енергоатома у загальному обсязі виробництва електроенергії в Україні становить за підсумками перших шести місяців 2018 року – 50,3%, а у структурі енергоринку – 51,6%», – зазначив президент Енергоатома Юрій Недашковський.

Він також повідомив, що загалом за підсумками І півріччя 2018 року Енергоатом виробив 40,2 млрд кВт-год. електроенергії, що становить 101,4% плану. При цьому відокремлені підрозділи НАЕК виконали всі основні виробничі завдання.

Президент компанії окремо наголосив, що незмінним пріоритетом залишається підвищення рівня безпеки АЕС, і це завдання виконується в рамках Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС (КзПБ).

«Фінансування КзПБ здійснюється за рахунок власних коштів Енергоатому та кредитних коштів ЄБРР/Євратом. Сьогодні перед нами стоять надзвичайно важливі для реалізації КзПБ питання: актуалізувати загальну вартість програми, визначену в постанові Кабміну ще від 7 грудня 2011 року № 1270 та до кінця 2018 року забезпечити прийняття відповідної постанови уряду. Адже вже у наступному році в нас можуть виникнути проблеми із включенням до тарифу Енергоатома витрат на реалізацію КзПБ, загальна вартість якої не змінювалась з 2013 року, і всі інфляційні процеси та зміни курсу валют в ній не враховані», – зауважив Недашковський.

Джерело: Укрінформ