ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 23.07.2014

У спецмита введені на товари при імпорті з Республіки Білорусь потрапили і добрива

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі на минулому тижні прийняла рішення про введення спецмита щодо імпорту в Україну товарів з Республіки Білорусь, в перелік яких потрапили і добрива із вмістом трьох поживних елементів (NPK). Розмір мита складе 55,29% і діятиме до 31 грудня 2016 року.

Найбільшим імпортером трьохкомпонентних добрив є Росія та її частка складає близько 75-80%, на другому місці Білорусь (займає 17-23%). У 2013 році в порівнянні з 2012 Білорусія збільшила свою частку в українському імпорті майже на 6%. Найпопулярніша білоруська нітроамофоска марок 8:19:29 і 16:16:16. Введення мита для білоруського продукту в першу чергу може вплинути на вільні обсяги і як наслідок збільшення цін на фосфорні та калійні добрива, а для українського аграрія в осінній сезон внесення це буде черговою приємною новиною.

Цікавий той факт, що українські виробники при виробництві NPK залежні від імпортної сировинної бази, а саме фосфоритів і калію, причому останній переважно білоруський продукт.