Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

ЕКСПОЗИЦІЯ НАЦІОНАЛЬНИХ ВИРОБНИКІВ ТОВАРІВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Про конференцію

Шановні колеги!

Бажаєте експортувати та шукаєте нові ринки збуту?

Асоціація «Укрлегпром» спільно з ДП «Держзовнішінформ» запрошують вас долучитись до торговельної місії українських підприємств легкої промисловості для участі у 25-й міжнародній виставці Baltic Fashion & Textile Vilnius 2016, яка відбудеться з 29 вересня по 1 жовтня 2016 року у м. Вільнюс (Литва).  Учасники місії зможуть презентувати свою компанію та провести переговори на центральному стенді Експозиції національних виробників товарів легкої промисловості, взяти участь у бізнес-форумі, який відбудеться під час проведення виставки та отримати інші бонуси та корисні сервіси від організаторів. Підтримку участі надають Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство закордонних справ України, посольство України в Литовській Республіці та Western NIS Enterprise Fund..

Чому Baltic Fashion & Textile Vilnius 2016? Це щорічний міжнародний захід в країні ЄС, який збирає професіоналів текстильної промисловості, індустрії моди та суміжних галузей з понад 25 країн ЄС та світу. В 2015 році проходила в трьох павільйонах, на 8 тисячах кв.м виставкової площі розмістились стенди понад  390 компаній з 22 країн світу, виставку відвідало більше 10 тисяч осіб, серед яких понад 40% – представники торгівельних мереж та рітейлу. Більш детально про захід – на офіційному сайті http://baltictextile.eu/vilnius/en.

30 вересня 2016 року на виставці Baltic Fashion & Textile Vilnius 2016 заплановано День України, з проведенням  Українсько-Литовського бізнес-форуму, показу мод українських дизайнерів, інші яскраві заходи. За сприяння литовських організацій, для учасників делегації буде проведено В2В сесія з потенційними партнерами з країн Балтії та ЄС.

Також ведеться підготовка Каталогу експортної продукції легкої промисловості України в електронному, друкованому варіанті, а також проведення в Києві у вересні, напередодні виставки, освітнього семінару щодо питань виходу на ринки країн Прибалтики для учасників місії.

Запрошуємо вас приєднатись до роботи торговельної місії на 25-й міжнародній спеціалізованій виставці Baltic Fashion & Textile Vilnius 2016. Участь в її роботі  дозволить вам зустрітися з потенційними замовниками, отримати практичну інформацію щодо можливостей виходу та роботи на ринках Прибалтики, презентувати вашу продукцію на офіційному стенді Експозиції національних виробників, провести переговори з потенційними замовниками продукції. Каталог експортної продукції за вашою участю буде рекламувати продукцію учасників ще тривалий час, починаючи з його представлення на виставці, та продовжуючи розповсюдженням видання через Посольства України в понад 60 країнах світу, мережу Інтернет та електронні розсилки потенційним споживачам.

Долучайтесь!

В рамках Дня України на виставці Baltic Fashion & Textile Vilnius 2016 відбудеться Українсько-литовський бізнес-форум.

Мета заходу – презентувати експортний та інвестиційний потенціал легкої промисловості України та обговорити проблемні питання та перспективи розширення співпраці між українськими та литовськими компаніями

ля учасників бізнес-делегації на стендах Експозиції національних виробників буде організовано сесію B2B matchmaking.

Мета сесії – сприяти налагодженню ділових зв’язків між українськими та іноземними компаніями.

Для ефективного пошуку потенційних партнерів заповніть анкету учасника бізнес-делегації

Для учасників бізнес-делегації в вересні 2016 року буде організовано практичний семінар з питань виходу та роботи на ринках країн Прибалтики.

Мета семінару – поінформувати українські компанії про поточний стан на ринках товарів легкої промисловості, розповісти про особливості виходу та роботи на ринках країн Прибалтики.

ТЕМА СЕМІНАРУ

Огляд імпорту товарів легкої промисловості до країн Прибалтки

Огляд внутрішнього ринку товарів легкої промисловості країн Балтії

Практика виходу на ринок країн Прибалтики

Запитання та відповіді

tОРГАНІЗАЦІЙНА ПІДТРИМКА

УЧАСНИКИ ЕКСПОЗИЦІЇ НАЦІОНАЛЬНИХ ВИРОБНИКІВ

Програма

 • 27 вересня 2016
 • 28 вересня 2016
 • 29 вересня 2016
 • 30 вересня 2016
 • 1 жовтня 2016
 • 2 жовтня 2016
 • 27 вересня 2016

  17:30 - 19:30
  Реєстрація на рейс Київ – Вільнюс
  19:30 - 20:55
  Переліт Київ-Вільнюс
  20:55 – 22:00
  Вільний час
 • 28 вересня 2016

 • 29 вересня 2016

 • 30 вересня 2016

 • 1 жовтня 2016

 • 2 жовтня 2016

  10:00 - 13:55
  Вільний час
  16:55 - 18:15
  Переліт Вільнюс – Київ