Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Портфоліо (2010-2012)

ІІ конференція за міжнародної участі «Український ринок металобрухту-2012»
31 травня в м. Дніпропетровську відбулася конференція за міжнародної участі «Український ринок металобрухту-2012». Захід, організований ДП «Держзовнішінформ», пройшов за підтримки Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Асоціації вторинних металів «УАВтормет» та Об’єднання підприємств «Металургпром». Генеральним партнером виступило ПАТ «АрселорМіттал Кривий ріг».

Спеціалізована виставка Ісламської Республіки Іран в Україні
На замовлення Посольства Ісламської Республіки Іран в Українi Центр «Держзовнішінформ» надав послуги з організації масової рекламної кампанiї заходу (реклами на телебаченні, радіо, зовнiшньої реклами); а також цiльовi маркетинговi послуги (інтернет-реклама, директ-мейл).

49-е засідання Економічної ради СНД
На доручення Міністерства економіки України Центр «Держзовнішінформ» виступив Генеральним розпорядником 49-го засідання Економічної ради СНД.

Національна експозиція України на Каспійському будівельному тижні
На доручення Міністерства економіки України Центр «Держзовнішінформ» виступив Генеральним розпорядником Національної експозиції України на Каспійському будівельному тижні.

Національна експозиція України на Центральноазіатському промисловому тижні
На доручення Міністерства економіки України Центр «Держзовнішінформ» виступив Генеральним розпорядником Національної експозиції України на Центральноазіатському промисловому тижні (м. Ташкент, Узбекистан).

Національна експозиція України на 79-му Ізмірському Міжнародному ярмарку
На доручення Міністерства економіки України Центр «Держзовнішінформ» виступив Генеральним розпорядником Національної експозиції України на 79-му Ізмірському міжнародному ярмарку (м. Ізмір, Туреччина).