Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 13.10.2020

ДП “Держзовнішінформ” та ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА АГРАРНА ПАЛАТА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “АГРАРНА ПАЛАТА УКРАЇНИ” підписали Меморандум про співпрацю.

Директор державного підприємства «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» Богдан Дубас та Голова Правління ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АГРАРНОЇ ПАЛАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “АГРАРНА ПАЛАТА УКРАЇНИ” Сергій Песчальніков підписали Меморандум про співробітництво та взаємодію.

 

Основна мета  –  розвиток взаємовигідної та довгострокової співпраці для виконання статутних завдань на основі спільних сфер діяльності, а саме надання інформаційних, аналітичних, дослідницьких, консультаційних та експертних послуг.

Співробітництво відбувається за напрямами інформаційного й експертного забезпечення експортно-імпортних та інших торгових операцій на внутрішньому і зовнішньому ринках товарів і послуг, здійснення діяльності по організації.