Опубліковано 30.06.2017

ДП «Держзовнішінформ» та Китайська торгова асоціація підписали Меморандум про співробітництво

30 червня у Києві директор ДП «Держзовнішінформ» Богдан Дубас та виконавчий директор Китайської торгової асоціації Руслан Осипенко підписали меморандум про співробітництво.

Метою меморандуму є розвиток міжнародного співробітництва, сприяння зміцненню та поглибленню українсько-китайських двосторонніх зв’язків у сферах економіки і торгівлі. Меморандум укладений на рік з правом щорічної пролонгації.

«Підписання меморандуму сприятиме діловим контактам підприємців, ініціюватиме додаткову співпрацю України та Китайської Народної Республіки, – заявив Богдан Дубас. – ДП «Держзовнішінформ» найбільш наближене до бізнес середовища і відчуває всі тенденції та зміни, які відбуваються на ринку. Наше ключове завдання – допомагати розвитку бізнесу в Україні, сприяти експортному потенціалу».

«Впевнений, що спільно з Китайською торговою асоціацією ми зможемо плідно працювати, втілювати ефективні проекти, допомагати в реалізації бізнес-проектів», – зазначив директор ДП «Держзовнішінформ».

Виконавчий директор Китайської торгової асоціації Руслан Осипенко підкреслив важливість підписання меморандуму,  завдяки якому з’являтимуться нові спільні проекти.

Керівники ДП «Держзовнішінформ» та Китайської торгової асоціації також обговорили План взаємодії на 2017 рік.

 

Прес-служба ДП «Держзовнішінформ»

Поставити запитання