Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 31.05.2021

ДП “Держзовнішінформ” та корейська компанія “Caris” провели зустріч з питань дорожньої безпеки в Україні та підписали меморандум про співпрацю

19 травня директор ДП “Держзовнішінформ” Богдан Дубас та генеральний директор корейської компанії “Caris Co., Ltd.” Ю Чоль провели зустріч та підписали меморандум про співпрацю.

Компанія “Caris Co., Ltd.” займається проектуванням та виробництвом екологічно чистих шумопоглинаючих дорожніх огорож та відбійників з ПВХ.

 

Також на зустрічі були присутні керівник Caris Co., Ltd. в Україні Володимир Ставнюк, керівник відділу маркетингу та продажів Caris Co., Ltd. в Узбекістані Іброхімжон Мирзамахмудов, керівник управління розвитку та впровадження нових проектів ДП “Держзовнішінформ” Віктор Винник.

На перемовинах оговорювалось питання запровадження в Україні інноваційних розробок у сфері будівництва доріг, їх зручності та безпечності для населення.

Директор ДП “Держзовнішінформ” Богдан Дубас запевнив генерального директора пана Ю Чоль у підтримці реалізації інноваційних виробів Кореї в Україні, а також у значній зацікавленості будівництва заводу з виробництва пластикових відбійників на території нашої країни.  Пан Ю Чоль у свою чергу запевнив, що продукція підприємства екологічна та безпечна для навколишнього середовища та учасників дорожнього руху.

 

В подальшій співпраці ДП “Держзовнішінформ” відповідатиме за питання пов’язані із сертифікацією, реєстрацією, підтримкою в реалізацію бізнес-рішень компанії “Caris” для українського ринку.

Довідково:

Корейська компанія “Caris” заснована у 2015 році паном Ю Чоль, має сертифікат ISO9001. Спеціалізується на розробці та виробництві продукції  забезпечення безпеки дорожньої огорожі з ПВХ, застосовуючи новітні матеріали та методи, базуючись на власних дослідженнях та досвіді. Сайт компанії www.caris.kr.