Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 31.05.2021

ДП “Держзовнішінформ” та корейська компанія “Caris” провели зустріч з питань дорожньої безпеки в Україні та підписали меморандум про співпрацю

19 травня директор ДП “Держзовнішінформ” Богдан Дубас та генеральний директор корейської компанії “Caris Co., Ltd.” Ю Чоль провели зустріч та підписали меморандум про співпрацю.

Компанія “Caris Co., Ltd.” займається проектуванням та виробництвом екологічно чистих шумопоглинаючих дорожніх огорож та відбійників з ПВХ.

 

Також на зустрічі були присутні керівник Caris Co., Ltd. в Україні Володимир Ставнюк, керівник відділу маркетингу та продажів Caris Co., Ltd. в Узбекістані Іброхімжон Мирзамахмудов, керівник управління розвитку та впровадження нових проектів ДП “Держзовнішінформ” Віктор Винник.

На перемовинах оговорювалось питання запровадження в Україні інноваційних розробок у сфері будівництва доріг, їх зручності та безпечності для населення.

Директор ДП “Держзовнішінформ” Богдан Дубас запевнив генерального директора пана Ю Чоль у підтримці реалізації інноваційних виробів Кореї в Україні, а також у значній зацікавленості будівництва заводу з виробництва пластикових відбійників на території нашої країни.  Пан Ю Чоль у свою чергу запевнив, що продукція підприємства екологічна та безпечна для навколишнього середовища та учасників дорожнього руху.

 

В подальшій співпраці ДП “Держзовнішінформ” відповідатиме за питання пов’язані із сертифікацією, реєстрацією, підтримкою в реалізацію бізнес-рішень компанії “Caris” для українського ринку.

Довідково:

Корейська компанія “Caris” заснована у 2015 році паном Ю Чоль, має сертифікат ISO9001. Спеціалізується на розробці та виробництві продукції  забезпечення безпеки дорожньої огорожі з ПВХ, застосовуючи новітні матеріали та методи, базуючись на власних дослідженнях та досвіді. Сайт компанії www.caris.kr.