Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 14.11.2019

ДП “Держзовнішінформ”  запросили на виставковий захід та діловий форум INDIASOFT-2020

Рада просування експорту комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення Індії з метою надання сприяння українським підприємствам для виходу на індійський ринок та налагодження коопераційних зв’язків запрошує державні установи, зокрема державне підприємство «Держзовнішінформ», професійні об’єднання  та ІТ-компанії взяти участь у діловому форумі.

Виставковий захід та діловий форум під назвою INDIASOFT-2020 відбудуться 3-4 березня 2020 року у місті Хайдерабад (Індія).

У заході візьмуть участь близько 250 компаній сфери інноваційних і комунікаційних технологій, також представлять інноваційні технології, ІТ-продукти та рішення для бізнесу.

На форумі обговорюватимуть питання інформаційної, кібербезпеки, створення штучного інтелекту, а на виставці будуть представлені  – електронне апаратне забезпечення, телекомунікаційне обладнання, електронні засоби вимірювання, комп’ютерне апаратне забезпечення та інше.