Обери досвід - захисти бізнес!
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 04.02.2019

Експерти «Держзовнішінформу» провели інноваційне дослідження

ДП «Держзовнішінформ» (ДЗІ) виконало дослідження адміністративної структури апарату управління та Іллічівськоі філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України», в частині ефективності прийняття управлінських рішень в сфері організації та проведення закупівель.

Співпраця двох державних підприємств почалася влітку минулого року. А саме, 25 червня було укладено Меморандум про співробітництво та взаємодію між ДП «Держзовнішінформ» та ДП «Адміністрація морських портів України», затверджений державними секретарями Міністерства інфраструктури та Міністерства економічного розвитку та торгівлі, метою якого є підвищення рівня ефективності та якості управлінських рішень. Після того, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» відбулася переговорна процедура закупівлі, внаслідок чого підписана угода про співпрацю:

  • Метою співпраці наших підприємств було провести експертне дослідження у сфері управлінських рішень аби підвищити ефективність публічних закупівель, – зазначає директор «Держзовнішінформ» Богдан Дубас, – що в подальшому забезпечить покращення економічних показників роботи підприємства , зменшить витрати державних коштів.

За результатами дослідження були виявлені можливості для покращення  наявної системи ухвалення управлінських рішень із закупівлі. А також, запропоновані інноваційні методи та алгоритми по вдосконаленню прийняття управлінських рішень.

Робота експертів «Держзовнішінформу» отримала високу оцінку з боку адміністрації ДП «АМПУ». Крім того, було відмічено, що підвищення ефективності  процесів  закупівель, вдосконалення регуляторних документів,методик, тощо – дуже  актуальні для морських портів України. А також, і для галузі публічних закупівель в цілому.

ДП «Держзовнішінформ» планує продовжувати таку роботу, розробляти та впроваджувати методики, підвищувати кваліфікацію спеціалістів,які задіяні в процесі закупівель  серед інших великих системних підприємств різної форми власності і, в першу чергу державних, щоб  знизити можливі ризики при проведенні процедури закупівель, заощадити витрати коштів, скоротити час на проведення конкурсних торгів та впорядкувати інші пов’язані з цим процесом питання.