Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 21.04.2022

Енергоатом відмовився від російського ядерного палива

Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» відмовилася від російського ядерного палива через війну, яку розв’язала рф проти України.

Про це в інтерв’ю виданню «Енергобізнес» повідомив керівник компанії Петро Котін, передає Укрінформ.

«На 8 енергоблоків ми зараз постачаємо паливо виробництва Westinghouse, на 7 енергоблоків у нас постачається паливо «ТВЕЛ». Відповідно, цих семи партій палива, які мали прибути цього року, не буде. Ми чекатимемо два роки, коли Westinghouse забезпечить нам поставку палива на заміну російським ТВЕЛам», – наголосив він.

Котін також уточнив, що перша партія палива від американської компанії на один з енергоблоків, які ще працюють на російському, планувалася на 2025 рік, однак вона переглядає свій графік поставок для забезпечення потреб України.

«Не обов’язково кожен рік постачати 7 партій – можна, наприклад, цього року забезпечити поставку трьох, в наступному – 5, потім – 9 партій», – зазначив очільник Енергоатому, додавши, що наразі на АЕС запасів палива достатньо для забезпечення їхньої роботи.

Як повідомлялося, американська компанія Westinghouse передала для українських атомних електростанцій партію гуманітарної допомоги, зокрема засоби безпеки та зв’язку, радіаційного захисту і контролю.

 

www.ukrinform.ua