Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 01.07.2016

Український бізнес отримав доступ на ринок вартістю 2 трильйони доларів США, – 24 канал

Український бізнес виходить на міжнародний ринок держзакупівель. Відтепер, свою продукцію за конкурентною ціною українські компанії зможуть пропонувати 45 країнам — Євросоюзу, США, Канаді та Японії.

Доступ на цей ринок — це майже два трильйони доларів США щороку. Вийшли на міжнародний ринок держзакупівель українці змогли в рамках Світової організації торгівлі.

Пороги контракту починаються від 135 тисяч євро. Враховуючи на все ще досить низьку робочу силу, ми можемо бити дуже конкурентними на найбільш різних напрямках,
— розповів радник міністра економічного розвитку і торгівлі України Олексій Михайличенко.

Для українського бізнесу — це найлегший спосіб потрапити на міжнародні ринки. Представник держпідприємства з виготовлення електрообладнання каже, якщо раніше починали з переговорів та проходили численні технічні процедури, аби потрапити на тендер, то нині все простіше.

“Зараз ми можемо брати участь вже в існуючих тендерах, які відбуваються і включатися туди в самих останніх фазах”, — розповів заступник директора ДП “Завод “Електроважмаш” Максим Марущенко.

 

Щороку через корупцію та обмежену конкуренцію українські компанії втрачають близько 20% від загального розміру закупівель. А це близько 50 мільярдів гривень. Тепер це стане неможливо.

Ми говоримо про 45 країн і Україну, які своє законодавство уже приводять відповідно до погоджених правил і принципів. А основні принципи — це відкритість, прозорість, відсутність дискримінації та рівність доступу,
— зазначила керівник відділу міністерства економічного розвитку і торгівлі Тетяна Лісовська.

Україна може стати однією з найконкурентніших країн на світовому ринку. Оскільки може пропонувати товари за нижчими цінами ніж в конкурентів.

Автор: Маріам Оганнисян

Джерело: 24 Канал