Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 01.07.2016

Зовнішньоторговельний обіг сільгосппродукції за 5 місяців збільшився на 4,3%

КИЇВ. 30 червня. УНН. Порівняно з аналогічним періодом 2015 року зовнішньоторговельний обіг сільськогосподарської продукції збільшився на 4,3%. Про це повідомила заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька під час конференції “Публічні закупівлі в Україні та світі: нові можливості чи ілюзія”, передає кореспондент УНН.

“Якщо казати в цифрах, щоб ви відчули, то за 5 місяців цього року зовнішньоторговельний обіг сільськогосподарської продукції, порівняно із аналогічними 5 місяцями попереднього року, збільшився на 4,3%”, — сказала вона.

Також, за словами В.Рутицької, за 5 місяців цього проку зовнішньоторговельний обіг аграрної продукції становив 7,5 млрд дол.

“У нас пройшли 5 місяців, і якщо ми порівняємо ці місяці із аналогічними у минулому році, є певні плюси, над якими ми працюємо. За весь цей час наш весь зовнішньоторговельний обіг аграрної продукції склав 7,5 млрд дол.”, — повідомила вона.

Джерело: УНН