Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 23.03.2022

Індія і Китай нарощують імпорт російської нафти

Втрати обсягів російського експорту значущі, тож виробники змушені скорочувати видобуток, бо реалізувати цю нафту (що раніше постачалась в США та Європу) нікуди.  Перенаправити в Африку – технічно наразі не можливо, а в Китай і так поставки на максимальній межі – 1,5 млн бар./добу. При цьому РФ вимушена давати суттєвий дисконт на свою нафту, так станом на 22.03.22 різниця в ціні між Brent та Urals складає 35 дол. США/бар.

Водночас влада Індії зробила заяву, що розглядає можливість купівлі російських сировинних ресурсів за зниженими цінами за рублі або рупії. Тож, Китай та Індія не відмовились від російської нафти та максимально нарощують її імпорт через суттєвий дисконт.

За даними МЕА, у квітні експорт російської нафти та нафтопродуктів знизиться на 3 млн бар./добу через запроваджені санкції. Наразі, зниження оцінюється на 2,5 млн бар./добу (в т.ч. нафти -1,5 млн бар./добу та нафтопродуктів на -1 млн бар./добу). Крім того прогнозується суттєве скорочення споживання нафтопродуктів і на внутрішньому ринку РФ у зв’язку з падінням купівельної спроможності громадян.