Опубліковано 14.11.2017

Кувейт зацікавився українським Ан-178

Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський відвідав з візитом Державу Кувейт.

Під час зустрічі Першого заступника Секретаря РНБО України з керуючим директором Кувейтської інвестиційної адміністрації Фаруком Аль-Бастакі було було обговорено питання щодо можливості залучення кувейтських інвестицій в економіку України.

Про це повідомляє прес-служба РНБО.

Представникам оборонних відомств Кувейту було продемонстровано безпілотний багатофункціональний бронетранспортер «Фантом-2», ПТРК «Скіф» з керованими ракетами та легкий переносний ракетний комплекс «Корсар». Також відбувся демонстраційний політ багатоцільового транспортного літака Ан-178.

«Радий констатувати, що представники оборонних відомств Кувейту виявили живий інтерес до нашого літака АН-178. Українська сторона готова розпочати перемовини щодо співпраці у цьому напрямку, як щодо продаж, так і щодо спільного виробництва. Окрім цього, вважаю надзвичайно перспективним ринок Кувейту для розвитку співробітництва у військово-технічній сфері, починаючи із бронетанкової галузі та високоточного озброєння, і закінчуючи масштабними авіаційними проектами», – зазначив О.Гладковський.

Прес-служба ДП “Держзовнішінформ”

Поставити запитання