Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 19.08.2017

Литва ініціює надання Україні фінансової допомоги в розмірі 5 млрд євро

За «планом Маршалла» Україна може отримати 5 млрд євро для підтримки реформ.

Литовський Сейм пропонує «план Маршалла», згідно з яким Євросоюз видасть Україні 5 млрд євро, що будуть спрямовані на економічне зростання та розвиток. Литовський план на 2017-2020 роки та «Новий європейський план для України» (так званий план Маршалла) передбачають економічну, політичну та фінансову допомогу для України в контексті євроінтеграції.

«Зараз проект активно обговорюється у ключових міжнародних інституціях, щоб забезпечити формування «групи друзів» України та потрібної підтримки плану для його втілення», – зазначив міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, що в липні Президент України Петро Порошенко обговорив із лідерами ЄС створення «плану Маршалла». З цього питання українська сторона ініціювала проведення конференції на початку 2018 року.

Прес-служба «Держзовнішінформ»