Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 21.11.2017

Мінекономрозвитку запустило сайт програми ЄС із підтримки бізнесу

Мінекономрозвитку створило офіційний портал Програми ЄС з підтримки малого і середнього бізнесу в Україні – www.cosme.me.gov.ua. Портал містить інформацію для малого та середнього бізнесу щодо можливостей виходу на нові ринки й обміну досвідом із ЄС для вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів.

Про це йдеться у повідомленні на сайті відомства.

Бюджет програми COSME до 2020 року – 2,3 млрд EUR. Українські підприємці можуть брати участь у проектах програми на загальну суму 900 млн EUR.

COSME надає можливості:

– вийти на ринок ЄС і ринки партнерів програми (через Європейську мережу підприємств – Europe Entreprise Network);

– отримати легкий доступ до інформації щодо ведення підприємницької діяльності (через онлайн-портали Your Europe business portal, Trade helpdesk, European cluster collaboration platform);

– пройти бізнес-стажування за кордоном на реальному підприємстві (обмін досвідом за допомогою програми Erasmus+ для молодих підприємців);

– взяти участь у спеціальних конкурсах для органів державної влади, які формують та реалізують політику, з метою забезпечення кращого бізнес-клімату в країні.

Окремо потрібно відзначити Europe Entreprise Network. Це хороший інструмент для пошуку клієнтів за кордоном, пошуку інвесторів, партнерів та інноваційних технологій для розширення власного виробництва.

Більш детально про програму й умови участі можна дізнатись за посиланням на порталі www.cosme.me.gov.ua і в брошурі http://bit.ly/2jI13Z7.