Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 17.04.2018

19 квітня в Києві відбудеться конференція «Італійський франчайзинг в Україні»

19 квітня в Києві в готелі «Братислава» відбудеться Міжнародна конференція з франчайзингу. Про це повідомляє прес-служба ДП «Держзовнішінформ».

У конференції візьмуть участь важливі асоціації, місцеві й італійські установи.

Перша частина конференції присвячена виступам, які допоможуть дати загальну картину розвитку італійського франчайзингу на українському ринку, друга частина – зустрічам B2B між представниками італійських компаній та українськими підприємцям для того, щоб детально обговорити майбутню співпрацю у зацікавленому секторі діяльності.

Захід організовано у співпраці з українськими асоціаціями франчайзингу та за участі підприємницьких асоціацій і місцевих установ.

Довідка: Італійська делегація під керівництвом Торгово-промислової палати Італії в Україні буде перебувати в Києві з 18 по 21 квітня 2018 року. У супроводі уважних та компетентних представників Палати на чолі з Президентом Мауріціо Карневале та Генеральним секретарем Еміліаном Калеммою, італійські компанії матимуть можливість пізнати краще країну та ознайомитися з її можливостями, а також налагодити контакт з місцевими підприємствами та установами.

Детальна інформація за посиланням: ccipu.org

Прес-служба ДП «Держзовнішінформ»