Опубліковано 01.02.2017

АНОНС конференції з трансфертного ціноутворення

Спокійних гаваней вже не буде

Останні зміни в податковому законодавстві України, активізація співпраці з OECD та приєднання до планів програми BEPS найближчим часом призведуть до суттєвих структурних змін українського бізнесу, перегляду ролі офшорів та зміни правил роботи на зовнішніх ринках.

17 березня в рамках вже IV щорічної спеціалізованої конференції «Трансфертне ціноутворення в Україні. Гра на випередження» разом з експертами ДФС України та Києва, міжнародних аудиторських та юридичних компаній зіграємо на випередження та обговоримо найближчі перспективи українського бізнесу в сфері ТЦУ. Особливу увагу буде приділено питанням попереднього погодження цін у контрольованих операціях, розширення вимог до документації, а також особливостям захисту платників податків у спорах із ДФС.

Уперше в рамках конференції, а саме на IV сесії, буде проведено практичний семінар «ПІДГОТОВКА ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ТЦУ. РОЗШИРЕННЯ ВИМОГ ДО ДОКУМЕНТАЦІЇ З ТЦУ».

Інформаційну підтримку заходу надають генеральний новинний партнер – журнал «Бізнес», головний інформаційний партнер – бухгалтерський щотижневик «Дебет-Кредит», медіа-партнер – газета Kyiv Post, інформаційні партнери: газета «Бухгалтерія», ділова газета «Україна БізнесРев’ю».

Захід відбудеться 17 березня 2017 року в приміщенні IQ Business Center на вул. Болсунівській, 13-15, м. Київ
Організатор: ДП «Держзовнішінформ»
Сайт заходу: events.dzi.gov.ua
Додаткова інформація: +380 44 391-34-91 events@dzi.gov.ua

Для довідки:
Щорічна спеціалізована конференція «Трансфертне ціноутворення в Україні» проходить із 2014 року й присвячена актуальним темам ТЦУ в Україні. Традиційно спікери нашого заходу – експерти ДФС України та «великої четвірки».

Поставити запитання