Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 01.02.2017

АНОНС конференції з трансфертного ціноутворення

Спокійних гаваней вже не буде

Останні зміни в податковому законодавстві України, активізація співпраці з OECD та приєднання до планів програми BEPS найближчим часом призведуть до суттєвих структурних змін українського бізнесу, перегляду ролі офшорів та зміни правил роботи на зовнішніх ринках.

17 березня в рамках вже IV щорічної спеціалізованої конференції «Трансфертне ціноутворення в Україні. Гра на випередження» разом з експертами ДФС України та Києва, міжнародних аудиторських та юридичних компаній зіграємо на випередження та обговоримо найближчі перспективи українського бізнесу в сфері ТЦУ. Особливу увагу буде приділено питанням попереднього погодження цін у контрольованих операціях, розширення вимог до документації, а також особливостям захисту платників податків у спорах із ДФС.

Уперше в рамках конференції, а саме на IV сесії, буде проведено практичний семінар «ПІДГОТОВКА ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ТЦУ. РОЗШИРЕННЯ ВИМОГ ДО ДОКУМЕНТАЦІЇ З ТЦУ».

Інформаційну підтримку заходу надають генеральний новинний партнер – журнал «Бізнес», головний інформаційний партнер – бухгалтерський щотижневик «Дебет-Кредит», медіа-партнер – газета Kyiv Post, інформаційні партнери: газета «Бухгалтерія», ділова газета «Україна БізнесРев’ю».

Захід відбудеться 17 березня 2017 року в приміщенні IQ Business Center на вул. Болсунівській, 13-15, м. Київ
Організатор: ДП «Держзовнішінформ»
Сайт заходу: events.dzi.gov.ua
Додаткова інформація: +380 44 391-34-91 events@dzi.gov.ua

Для довідки:
Щорічна спеціалізована конференція «Трансфертне ціноутворення в Україні» проходить із 2014 року й присвячена актуальним темам ТЦУ в Україні. Традиційно спікери нашого заходу – експерти ДФС України та «великої четвірки».