Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 30.03.2017

Круглий стіл Комітету з податкового права ААУ

5 квітня об 11:00 в Пресс-центрі Інформаційного агентства ЛІГА БізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23) відбудеться круглий стіл на тему «Зміни у податковому законодавстві. Чого чекати в 2017 році». Захід проведе Податковий комітет Асоціації адвокатів України.
Доповідачі та експерти заходу:

 • Тетяна Острікова, народний депутат України, Голова підкомітету з питань митної справи та удосконалення Митного кодексу України Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.
 • Олександр Мінін, старший партнер, адвокат АО «КМ Партнери», член Громадської Ради при Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
 • Олексій Співак, інспектор Ради бізнес-омбудсмена.
 • Дмитро Кухнюк, адвокат, доцент кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка, керуючий партнер АО «Мельник, Кухнюк і партнери».
 • Антоніна Городецька, голова Податкового комітету Асоціації адвокатів України.
 • Віталій Оджиковський, адвокат АО «КМ Партнери»
 • Віктор Короленко, координатор робочої групи з реформування процесуального законодавства Ради з питань судової реформи при Президентові України.
 • Наталія Блажівська, суддя Вищого адміністративного суду України.
 • Тетяна Весельська, Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, суддя Вищого адміністративного суду України

Питання для обговорення:

 1. Яких змін можна очікувати в податковому законодавстві 2017 року, коли й чому?
  Від податкової міліції до служби фінансових розслідувань: в чому зміни і що чекати від цього?
 2. Зміни в податковому законодавстві –через співпрацю чи боротьбу: міркування, приклади, в т.ч. щодо податку на нерухомість, плати за землю, транспортного податку; відмінність прямих і непрямих податків; іноземний досвід; чому в нас заборонений на рівні Конституції референдум з податкових питань; що не так за Конституцією стосовно місцевих податків?
 • Як, в чому і чому допомагає Рада бізнес-омбудсмена: реальний досвід.
 1. Чого чекати від податкових перевірок в 2017 році.
 2. «Життя» після перевірки чи без неї (простіше інколи не допускати?): зміни на практиці і в законодавчому регулюванні, очікувані зміни в порядку судового вирішення спорів.
 3. Хто заплатить за роботу адвоката: відшкодування витрат на супроводження спорів, чому зараз буває інколи дешевше «домовитися» ніж судитися, які зміни потрібні.
 • Новації в адміністративному процесі України: які зміни очікують юристів в 2017 році.
 • Формування нового Верховного Суду України: процес відбору суддів, формування палат, характеристика суддів, що прийняли участь у конкурсі. Очікування від адміністративної палати Верховного Суду України

Благодійний внесок:
Безкоштовно – для членів ААУ.

150 грн – для інших учасників.

Реєстрація учасників: Ірина Аттрайд, attryde@uaa.org.ua, (067) 501-56-10.
*Кількість місць обмежена, тому організатори зберігають за собою право відмовити у реєстрації у разі відсутності вільних місць.