Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

 • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
 • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
 • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 30.03.2017

Круглий стіл Комітету з податкового права ААУ

5 квітня об 11:00 в Пресс-центрі Інформаційного агентства ЛІГА БізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23) відбудеться круглий стіл на тему «Зміни у податковому законодавстві. Чого чекати в 2017 році». Захід проведе Податковий комітет Асоціації адвокатів України.
Доповідачі та експерти заходу:

 • Тетяна Острікова, народний депутат України, Голова підкомітету з питань митної справи та удосконалення Митного кодексу України Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.
 • Олександр Мінін, старший партнер, адвокат АО «КМ Партнери», член Громадської Ради при Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
 • Олексій Співак, інспектор Ради бізнес-омбудсмена.
 • Дмитро Кухнюк, адвокат, доцент кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка, керуючий партнер АО «Мельник, Кухнюк і партнери».
 • Антоніна Городецька, голова Податкового комітету Асоціації адвокатів України.
 • Віталій Оджиковський, адвокат АО «КМ Партнери»
 • Віктор Короленко, координатор робочої групи з реформування процесуального законодавства Ради з питань судової реформи при Президентові України.
 • Наталія Блажівська, суддя Вищого адміністративного суду України.
 • Тетяна Весельська, Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, суддя Вищого адміністративного суду України

Питання для обговорення:

 1. Яких змін можна очікувати в податковому законодавстві 2017 року, коли й чому?
  Від податкової міліції до служби фінансових розслідувань: в чому зміни і що чекати від цього?
 2. Зміни в податковому законодавстві –через співпрацю чи боротьбу: міркування, приклади, в т.ч. щодо податку на нерухомість, плати за землю, транспортного податку; відмінність прямих і непрямих податків; іноземний досвід; чому в нас заборонений на рівні Конституції референдум з податкових питань; що не так за Конституцією стосовно місцевих податків?
 • Як, в чому і чому допомагає Рада бізнес-омбудсмена: реальний досвід.
 1. Чого чекати від податкових перевірок в 2017 році.
 2. «Життя» після перевірки чи без неї (простіше інколи не допускати?): зміни на практиці і в законодавчому регулюванні, очікувані зміни в порядку судового вирішення спорів.
 3. Хто заплатить за роботу адвоката: відшкодування витрат на супроводження спорів, чому зараз буває інколи дешевше «домовитися» ніж судитися, які зміни потрібні.
 • Новації в адміністративному процесі України: які зміни очікують юристів в 2017 році.
 • Формування нового Верховного Суду України: процес відбору суддів, формування палат, характеристика суддів, що прийняли участь у конкурсі. Очікування від адміністративної палати Верховного Суду України

Благодійний внесок:
Безкоштовно – для членів ААУ.

150 грн – для інших учасників.

Реєстрація учасників: Ірина Аттрайд, attryde@uaa.org.ua, (067) 501-56-10.
*Кількість місць обмежена, тому організатори зберігають за собою право відмовити у реєстрації у разі відсутності вільних місць.