Обери досвід - захисти бізнес!
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 22.11.2014

Форум «Митна система України. Перезавантаження» 12 грудня 2014 року, за підтримки ДФС України Київ, вул. Велика Житомирська, 33, ТПП України, конференц-зал; організатор – ДП «Держзовнішінформ»

Складна політична та економічна ситуація в країні, впровадження санкцій з боку країн Митного союзу обумовили ускладнення в роботі вітчизняних операторів ЗЕД і, як результат, негативно вплинули на обсяги зовнішньоторговельних операцій експортерів та імпортерів. Одним із шляхів пожвавлення зовнішньої торгівлі є підвищення ефективності роботи митної системи. ДП «Держзовнішінформ» ініціювало проведення форуму, який стане комунікаційним майданчиком для обговорення наступних питань:

  • Реформування роботи ДФС України;
  • Впровадження нових стандартів та технологій у роботі митниці;
  • Взаємодія операторів ЗЕД та ДФС України;
  • Проблеми визначення митної вартості;
  • Вільна торгівля з ЄС у рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом;
  • Постачання вантажів у АР Крим та зону АТО, волонтерські вантажі;
  • Експорт/імпорт з країнами Митного Союзу;
  • Індивідуальні роз’яснення проблемних питань при роботі з митницею експертів ДФС України;

 

На думку організаторів, все це сприятиме підвищенню ефективності взаємодії бізнесу і митних органів при митних процедурах.

 

В рамках форуму буде організована сесія індивідуальних роз’ясненнь. Мета сесії – надати можливість учасникам заходу отримати професійні роз'яснення в проблемних питаннях, що виникають при роботі з митницею, від експертів ДФС України.

Ключовими доповідачами на форумі стануть виконуючий обов'язки Міністра економічного розвитку і торгівлі України Валерій Пятницький, заступник Голови Державної фіскальної служби України Анатолій Макаренко, експерти ДФС України, Мінекономрозвитку та представники бізнесу.

Участь у заході дозволить бути в курсі змін і планів з реформування ДФС України, приєднатися до обговорення проблемних питань у її роботі та шляхів їх вирішення, отримати професійні відповіді на питання, що виникають під час роботи підприємства з митницею, від експертів ДФС України.

Генеральним телевізійним партнером заходу виступає телеканал БТБ, офіційним телевізійним партнером – телеканал «Перший Національний». Генеральним новиним партнером є інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», Генеральним медіа-партнером – ділова газета «Капітал», офіційним друкованим партнером – ділова газета «Україна Бізнес Ревю», офіційним інформаційним партнером – журнал «Вісник Міністерства доходів і зборів України». Інформаційними партнерами виступають: діловий інформаційно-новинний портал «Дело.UA», інформаційний портал «DSNEWS.UA», інтернет-видання ДеПо («Depo.ua»), діловий тижневик «Ділова Столиця», журнал «Митний брокер» та інформаційне агентство «Українські Новини».

 

З питань участі у форумі звертайтеся до ДП «Держзовнішінформ» за телефонами:

+380 (44) 390-50-72

контактна особа: Андрій Голято

+380 (67) 662-96-56

 agoliato@dzi.gov.ua

або on – line на веб-сторінці http://cf.dzi.gov.ua/