Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 18.03.2015

Конференція «Трансфертне ціноутворення в Україні: v. 2.0» відбудеться 20 березня 2015 року о 10:00, за підтримки Державної фіскальної служби України м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, ТПП України, конференц-зал; організатор – ДП «Держзовнішінформ»

З 1 січня 2015 року вступили в силу зміни до ст. 39 Податкового кодексу України стосовно трансфертного ціноутворення в Україні. Ці зміни передбачають розширення переліку контрагентів, відмову від єдиного кількісного критерію для визначення операцій контрольованими, збільшення строків перевірок та підвищення штрафних санкцій за неподання звітів.

Розуміючи всю серйозність змін у законодавстві з питань трансфертного ціноутворення, що можуть суттєво  вплинути на ведення господарської діяльності, ДП «Держзовнішінформ» збирається провести роз’яснювальний захід на дану тему. Ключовими завданнями другої конференції «Трансфертне ціноутворення в Україні: v. 2.0» є:

  • роз’яснити нові правила гри в трансфертному ціноутворенні
    в зв’язку з прийняттям змін до Податкового кодексу України;
  • надати тлумачення нових норм в законодавстві з ТЦУ;
  • сприяти компаніям у підготовці звітів по контрольованих операціях.

Доповідачами конференції стануть представники ДФС України, консалтингові та аудиторські компанії, представники бізнесу. Ключовими питаннями форуму стануть обговорення змін до ПКУ відповідно до закону
«Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням» № 1264-1 та проведення практичних консультацій для бізнесу щодо підготовки звітів по контрольованих операціях.

Участь у конференції дозволить отримати фахову консультацію з питань трансфертного ціноутворення від спеціалістів ДФС України та консалтингових компаній; своєчасно та професійно підготувати звіти з контрольованих операцій.

 Генеральний партнер конференції – Bureau van Dijk. Стратегічний партнер – КПМГ-Україна. Офіційний партнер – Deloitte. Консалтинговий партнер – Baker Tilly. Юридичний партнер – DLA Piper.  Консалтинговий партнер – Baker Tilly. Генеральним новинним партнером є інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», Генеральним медіа-партнером – ділова  газета «БІЗНЕС», офіційним друкованим партнером – ділова газета «Україна Бізнес Ревю», офіційним інформаційним партнером – журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори». Інформаційними партнерами виступають: діловий інформаційно-новинний портал «Дело.UA», інформаційний портал «DSNEWS.UA», інтернет-видання ДеПо («Depo.ua»), діловий тижневик «Ділова Столиця» та інформаційне агентство «Українські Новини».

З питань участі у конференції звертайтеся до ДП «Держзовнішінформ» за телефонами:

+380 (44) 390-50-72

контактна особа: Андрій Голято

+380 (67) 662-96-56

 agoliato@dzi.gov.ua

або on – line на веб-сторінці http://transfert.dzi.gov.ua/