Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 28.11.2017

Податкову політику України 2018, тонкощі міжнародного оподаткування, блокчейн – чиновники і топ юристи обговорять на TOP FORUM

Майбутнє оподаткування в Україні, тонкощі міжнародного оподаткування, регулювання криптовалюти і впровадження блокчейн в держструктурах – чиновники, нардепи і топ податкові фахівці обговорять на TOP FORUM Ukraine.

Запрошуємо вас на конференцію – 4 грудня, Hilton Kyiv. ДП «Держзовнішінформ» є партнером конференції.

У програмі форуму:

Держсекретар Міністерства фінансів, перший заст. міністра економічного розвитку і торгівлі, народні депутати (члени комітету з питань податкової та митної політики) та експерти – обговорять податкову політику України 2018-2019, тему блокування податкових накладних, майбутнє податкової поліції, податок на виведений капітал, вплив міжнародних тенденцій на податкову систему та багато іншого.

Детальніше про спікерів – https://goo.gl/J91SLA

Відомі податкові консультанти – розкажуть про актуальні тренди в міжнародному оподаткуванні, вихід українських компаній на міжнародні ринки, тонкощі трансферного ціноутворення, BEPS і багато іншого.

Як Україна буде регулювати ринок криптовалют – обговорять представники НБУ, парламентарі, автори законопроектів про криптовалюту. Як Блокчейн змінить роботу державних структур в найближчі роки, – обговорять заступник міністра юстиції, перший заступник голови Державного агентства з питань електронного урядування України, голова парламентського комітету з питань інформатизації та зв’язку, радник Адміністрації Президента і фахівці.

Ведучий форуму – відомий журналіст Андрій Куликов.

Реєструйтеся на сайті – https://goo.gl/um4bJM

Або за телефоном: +380 63 69 00 947