Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 28.08.2017

Практичний семінар «Звіт з ТЦУ 2017. Здати та забути».

Вкластись в терміни подачі звітів – достатньо, але подати його повним та обґрунтованим – необхідно.

15 вересня 2017 року ДП «Держзовнішінформ» та компанія Crowe Horwath AC Ukraine (member of Crowe Horwath International) проведуть практичний семінар «Звіт з ТЦУ 2017. Здати та забути».

На порядку денному – тільки конкретика: про вимоги до документації, останні зміни в порядку заповнення звіту, методи та прийоми обґрунтування трансфертного ціноутворення для найбільш поширених операцій, небезпечні ситуації, коригування та спірні проблеми. Всі питання проілюструємо прикладами та дамо роз’яснення.

Окремо звернемо увагу на:

  • розширення кола контрольованих операцій з урахуванням останніх змін  закону; операції з LLP, прозорість інформації про бенефіціарів потребують переосмислення з точки зору структури оподаткування бізнесу;
  • обґрунтування методів і джерел ТЦУ залежно від операцій: зовнішня торгівля, біржові товари, позики від нерезидентів, роялті, переробка давальницької сировини;
  • відбір зіставних платників податків із урахуванням останніх обмежень;
  • інші нюанси, що можуть суттєво вплинути на ваш звіт.

Ми запросили представників ДФС України та провідних експертів з ТЦУ.  Як завжди на наших заходах, спікери відкриті до спілкування і з радістю відповідатимуть на Ваші запитання.

Більш детально про семінар можна дізнатись тут.

Запрошуємо Вас провести з нами час зараз, щоб зекономити його в майбутньому.