Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 29.01.2019

Які бувають проблеми митного оформлення

У понеділок, 28 січня  у великій залі «Держзовнішінформу» відбулася  робоча  нарада  Асоціації «Укрлегпром» та ДФСУ митного напряму з проблемних питань митного оформлення.

На порядку денному розглянули п’ять питань.

Президент-голова правління Асоціації «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт доповіла щодо проблем з підтвердження контрактної митної вартості сировини та матеріалів для виробництва продукції легкої промисловості. А директор департаментуорганізації митного контролю та оформлення Андрій Войцещук та його заступник Валерій Мальнов, доповіли про систему контролю  ризиків  митного оформлення ДФСУ.

Про роль ДЗІ у формуванні кон’юнктури цін на ринку розповів заступник директора ДП «Держовнішінформ» Олег  Мельник.

Також, на нараді було обговорено практики застосування процедури митного оформлення в регіонах суб’єктами ЗЕД-підприємствами легкої промисловості.

Робота зустріч відбувалася за участі керівників підприємств галузі.

Після розгляду всіх запланованих питань присутніми був прийнятий алгоритм взаємодії для забезпечення стабільної роботи виробничих підприємств легкої промисловості.