Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 29.01.2019

Які бувають проблеми митного оформлення

У понеділок, 28 січня  у великій залі «Держзовнішінформу» відбулася  робоча  нарада  Асоціації «Укрлегпром» та ДФСУ митного напряму з проблемних питань митного оформлення.

На порядку денному розглянули п’ять питань.

Президент-голова правління Асоціації «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт доповіла щодо проблем з підтвердження контрактної митної вартості сировини та матеріалів для виробництва продукції легкої промисловості. А директор департаментуорганізації митного контролю та оформлення Андрій Войцещук та його заступник Валерій Мальнов, доповіли про систему контролю  ризиків  митного оформлення ДФСУ.

Про роль ДЗІ у формуванні кон’юнктури цін на ринку розповів заступник директора ДП «Держовнішінформ» Олег  Мельник.

Також, на нараді було обговорено практики застосування процедури митного оформлення в регіонах суб’єктами ЗЕД-підприємствами легкої промисловості.

Робота зустріч відбувалася за участі керівників підприємств галузі.

Після розгляду всіх запланованих питань присутніми був прийнятий алгоритм взаємодії для забезпечення стабільної роботи виробничих підприємств легкої промисловості.