Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 16.05.2018

Українських підприємців запрошують «відкрити» чеський ринок

У червні 2018 року в Празі відбудуться два бізнес-заходи, до участі в яких запрошуються українські суб’єкти підприємницької діяльності, представники об’єднань ділових кіл, які зацікавлені у встановлені контактів з діловими партнерами в Чеській Республіці та виході на чеський ринок. Про це повідомляє Рада експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України.

Так, 1 червня 2018 року в м. Прага планується проведення бізнес-конференції країн, які беруть участь в ініціативі ЄС «Східне партнерство».

«До участі в цьому заході запрошуються українські компанії, які, зокрема, можуть поділитися успішним досвідом співробітництва з чеськими та іншими європейськими партнерами у контексті впровадження Угоди про асоціацію з ЄС та ПВЗВТ», – сказано у повідомленні.

Окрім того, у рамках 8-го засідання Українсько-чеської змішаної комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва (11-12 червня 2018 року) відбудеться українсько-чеський бізнес-форум за участі співголів Комісії – Віце-прем’єр-міністра України В. Кістіона та Міністра промисловості і торгівлі Чеської Республіки Т. Гінера, а також інших представників офіційних та ділових кіл двох країн.

Розширену інформацію про заходи подано на сайті ТПП України (www.ucci.org.ua).

Довідки за тел.: +38 044 461-98-07; e-mail: isa-iprg@ucci.org.ua.

Прес-служба ДП «Держзовнішінфор»