Опубліковано 07.06.2018

В Києві пройде перший форум із фінансової інклюзії

12 червня 2018 року в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» у Києві відбудеться Finclusion UA: Форум з фінансової інклюзії. Про це повідомляє «Економічна правда».

Головна мета форуму: визначити, як залучати людей до фінансових послуг, якою повинна бути кооперація бізнесу та держави щодо впровадження фінансової інклюзії, які світові практики в побудові фінансово включеного суспільства виправдали себе і які з них можуть бути актуальними для України, що стимулюватиме безготівкові розрахунки та фінансову безпеку громадян, а також як фінансова інклюзія вплине на економіку завтрашнього дня.

У рамках події заплановані панельні дискусії, обмін кейсами, виступи експертів із Азербайджану, Польщі, Сінгапуру, Швеції та провідних гравців фінансового ринку України. Зокрема, своїм досвідом поділяться: Ян Тейлор, віце-президент з розвитку бізнесу та кооперації з урядами та державним сектором, Mastercard Europe, Габріель Сьодерберг, консультант Департаменту фінансової стабільності Sveriges Riksbank, Центробанк Швеції, Скотт Бейлз, керуючий директор Innovation Labs Asia, Фират Сабіт, Cashless Azerbaijan project та інші.

Джерело: epravda.com.ua

Поставити запитання