Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 05.11.2021

7:1 на користь імпортованого секонд-хенду – підсумки реєстрацій легкових авто у жовтні

З 64 тис. легкових автомобілів, що вперше були зареєстровані в Україні у жовтні, більше 56,1 тис. од. це ввезений з-за кордону секонд-хенд, повідомляє Укравтопром. Отже, реєстрації завезених легкових автомобілів, що були в експлуатації, у 7 разів перевищили жовтневий ринок нових авто.

У порівнянні з жовтнем минулого року реєстрації імпортного секонд-хенду зросли майже у півтора раза, а відносно вересня поточного року – на 3%.

Більша кількість реєстрацій імпортованих машин з пробігом була зафіксована тільки в лютому 2019 року. Тоді, як і зараз, сплеск реєстрацій вживаних автомобілів був пов’язаний із закінченням терміну пільгової легалізації авто на єврономерах.

Найбільш популярною маркою у розмитненому секонд-хенді в минулому місяці був Volkswagen. За місяць на українські номери перейшли майже 10,5 тис. вживаних Фольксвагенів.

На другому місці Renault. У жовтні 4599 б/в автомобілів цієї марки пройшли свою першу реєстрацію в Україні.

Третій результат у Ford – 4322 розмитнених і зареєстрованих авто.

Продовжує список Opel, автомобілі з пробігом цієї марки обрали 4290 українців.

Замикає п’ятірку лідерів Skoda з результатом 4015 од.

Всього з початку 2021 року українські номери отримали 411,7 тис. вживаних машин, завезених з інших країн, що на 47% більше ніж торік та майже у п’ять разів більше ніж нових легкових авто, зареєстрованих за той самий період поточного року.

 

ukrautoprom.com.ua