Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 06.04.2021

ACC закликає МКМТ не запроваджувати мито в 23,5% на імпорт проводів

Американська торгова палата в Україні (ACC) закликає Міжвідомчу комісію з міжнародної торгівлі (МКМТ) не запроваджувати спецмито в розмірі 23,5% на імпорт проводів в Україну незалежно від країни походження та експорту. Про це йдеться в повідомленні організації.

На думку ACC, запровадження додаткових імпортних митних тарифів стане фактично додатковим податком для галузі телекомунікацій. Це негативно позначиться на інвестиційній спроможності мобільних операторів. Зокрема, замість інвестицій в інфраструктуру мобільні оператори будуть змушені платити додаткові мита.

 

«Американська торгова палата в Україні сподівається, що позиція бізнес-спільноти буде врахована і рішення про застосування спеціальних заходів у вигляді спеціального мита на імпорт в Україну проводів незалежно від країни походження та експорту не буде прийнято», – повідомила організація.

Нагадаємо, в березні Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України рекомендувало МКМТ у рамках спецрозслідування щодо імпорту в Україну проводів незалежно від країни походження або експорту запровадити спецмито в розмірі 23,5%.

Строк дії спецмита може становити 3 роки. Спецзаходи пропонується застосувати із щорічною лібералізацією в 5%: через 12 місяців у розмірі 22,3%, а через 24 місяці – 21,2%.

 

gmk.center