Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 19.03.2022

Аграрії Хмельниччини почали сіяти ярі культури

На Хмельниччині вже стартувала весняна посівна кампанія. Місцеві аграрії вносять добрива на поля й розпочинають засівати ярі культури. Про це розповів начальник управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин обласної військової адміністрації Олег Омелянюк.

Він зазначив, що цьогоріч в області посівні площі будуть збільшені задля забезпечення продовольчої безпеки краю та України загалом.

За словами Олега Омелянюка, цьогоріч загальна посівна площа сільськогосподарських культур очікується у межах 1 млн 207 тис. га. Це на дві тисячі гектарів перевищує показник 2021 р.

«Через війну були внесені певні зміни у структуру посівних площ. Найперше суттєво збільшили обсяги продовольчих зернових і круп’яних культур, зокрема гречки, ячменю та гороху, шляхом зменшення обсягів кукурудзи на зерно та сої. Для реалізації таких планів вже засипана необхідна кількість кондиційного насіння, закуплено мінеральні добрива й засоби захисту рослин», — зазначив Олег Омелянюк.

Він також додав, що цьогорічна площа озимих зернових культур сягає 227,4 тис. га. З-поміж них — 208 тис. га припадає на озиму пшеницю. Крім того, посіяно 80 тис. га озимого ріпаку.

 

kurkul.com