Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 07.04.2022

Аграрії Київщини розпочали посів кукурудзи та соняшнику

На Київщині триває посівна кампанія під урожай 2022 р. Про це розповів голова обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

Аграрії засіяли майже 29 тис. га, що складає 8,6% від усіх прогнозованих посівних площ.

Ярими сільськогосподарськими культурами — пшеницею, ячменем та ріпаком — засіяно понад 40% від запланованих площ. Також у господарствах області стартував посів гороху, кукурудзи, цукрового буряка та соняшнику.

«Це, без сумнівів, найскладніша посівна для Київщини за всю історію України. Цьогорічна кампанія зіткнулася з величезними проблемами, що принесла війна. Це нестача пального, мінеральних добрив, це й значна територія, що замінована. Та аграрії розуміють важливість своєї роботи й продовжують працювати заради перемоги. Зробимо все можливе, щоб Україна була з хлібом», — повідомив Олександр Павлюк.

 

kurkul.com