Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 18.04.2022

Аграрії засіяли майже 110 тисяч га цукрових буряків

В Україні цукровим буряком засіяно близько 110 тис. га, що складає 2/3 від запланованої площі. Про це в ефірі телемарафону сказав перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, пише AgroPolit.com.

«Посівна іде активно. Наразі засіяно вже близько 2 млн га, що приблизно відповідає торішньому показнику. В тому числі сіються такі важливі культури для споживання, як цукровий буряк. Його засіяно на 110 тис. га з планових 170 тис. га. Тобто дві третини. Тому, як мінімум, із цукром українці точно будуть», — наголосив він.

Тарас Висоцький додав, що найбільшим викликом цьогорічної кампанії є забезпечення аграріїв дизельним паливом. Оскільки окупанти цілеспрямовано знищують нафтобази та виробництво.

«Попри всі складності, відсутність пального не призупинила посівну. Наразі фактично доставка дизпалива відбувається «з коліс». Те, що імпортується, максимально довозиться з цистерн до тракторів, до полів, до сільгосптехніки. Все працює в режимі нон стоп — 24/7», — наголосив заступник міністра.

 

kurkul.com