Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 06.10.2021

Акції Ferrexpo впали на 4% після повідомлення про скорочення виробництва залізорудних окатишів

Загальне виробництво залізорудної сировини в третьому кварталі знизилася на 9% в порівнянні з другим кварталом, але зросла на 6% до аналогічного періоду 2020 року – до 2,68 мільйона тонн.

Котирування швейцарської залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні впали на 4% після того як вона повідомила, що загальний обсяг виробництва залізорудних окатишів в третьому кварталі збільшився на 2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, але в порівнянні з попереднім кварталом знизився на 9% до 2,6 мільйона тонн.

«Обсяги виробництва знизилися на 9% в квартальному численні в результаті робіт з модернізації гранулятора, завершених протягом кварталу, і планового технічного обслуговування гранулятора у вересні 2021 року», –  йдеться в повідомленні компанії.

Частка окатишів прямого відновлення з вмістом 67% заліза збільшилася до 8% від загального обсягу виробництва окатишів протягом періоду в порівнянні з 3% в попередньому періоді, що відображає триваючу експансію Ferrexpo на цьому ринку.

За підсумками січня-вересня сумарне виробництво окатишів зросло на 0,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року – до 8,16 мільйона тонн.

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт високоякісних залізорудних окатишів, використовуваних в прoізводстве стали.

Поточні виробничі активи – Полтавський і Єристівський ГЗК. Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 100% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК.

У 2020 році компанія виробила 11,2 мільйона тонн залізорудних окатишів.

 

metallurgprom.org