Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 06.06.2019

Американський сайт незабаром доставлятиме пакунки безпілотниками

Американська компанія Amazon протягом наступних кількох місяців представить безпілотні дрони, які зможуть доставляти клієнтам пакунки за менше ніж 30 хвилин.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Independent.

“Amazon протягом наступних місяців представить безпілотні дрони, які зможуть доставляти клієнтам пакунки за 30 хвилин або менший час”, – йдеться у повідомленні.

Водночас у компанії не вказали на конкретну дату початку роботи таких дронів.

В Amazon запевнили, що дрони матимуть спеціальні сенсори, які розпізнаватимуть людей та сторонні предмети для уникнення зіткнень.

За словами голови відділу з рітейлу Джеффа Вілке, самі дрони будуть електричні, і зможуть доставляти пакунки до 2,3 кг на відстані до 24 км.

Зазначається, що Amazon роками працює над доставкою пакунків дронами. Так, у 2013 році засновник і директор компанії Джеф Безос заявив, що протягом п’яти років це стане можливим.

Джерело: Укрінформ