ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 26.04.2023

Аналітики оприлюднили ціни трейдерів на зернові та олійні

Минулий тиждень відображав у переважній більшості зниження цінових індикативів на зернові та олійні. На дану тенденцію впливав обмежений попит, а також більша пропозиція на внутрішньому ринку через проблеми експорту на західному кордоні та блокування роботи «зернового коридору». Про це повідомили аналітики «Української Універсальної біржі».

За тижневим прогнозом на ринку зернових прослідковуватиметься тенденція минулого тижня. На ринку олійних ціни також будуть залишатися на попередніх рівнях.

«Крім зазначених причин, підстав до руху ціни у висхідному напрямку не додавали й очікування імпортерів на привабливіші умови перед початком нового врожаю. Щодо ринку олійних, то значний обсяг закупівлі сировини переробниками на тиждень раніше посприяв зниженню попиту на товар протягом останніх семи днів», — зазначили аналітики УУБ.

Цінові індикативи трейдерів станом на 25 квітня у порівнянні з кінцем минулого тижня:

  • кукурудза — 6 141 грн/т (-1,45%);
  • пшениця 2 клас — 6 486 грн/т (-1,77%);
  • пшениця 3 клас — 5 983 грн/т (-2,19%);
  • пшениця фуражна — 5 749 грн/т (-1,64%);
  • соняшник — 13 814 грн/т (-0,41%);
  • соя — 15 649 грн/т (+0,12%).

 

kurkul.com